صنایع مدلی مبتنی بر نگاشت بیتی و تابع دستور جهت کنترل دسترسی در بانک اطلاعات XML

در رشته مهندسی صنایع سیستم گرایش برنامه ریزی سیستم های اقتصادی

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد

یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل و با فرمت ورد موجود است

  • تعریف مساله و موضوع اصلی تحقیق

در اقتصاد کنونی جهان، مدیریت بهینه سرمایه با توجه به فشار­های فزاینده محیطی و منابع خارجی محدود اهمیت بسزایی پیدا کرده است. لذا پیش ­بینی برای سرمایه ­گذاران و اقتصاد­دانان از اهمیت خاصی دارد. نظریه­ های گوناگونی برای پیش ­بینی در بازار­های مالی ارائه شده است.
تا قبل از دهه ۸۰ میلادی تقریبا همه نظریه های اقتصادی اکادمیک بر مبنای نظریه گام تصادفی بوده است. در این نظریه حرکت قیمت سهام یک حرکت تصادفی بوده و در یک بازار کارای شفاف، به هیچ وجه امکان پیش بینی قیمت نیست. در بازار کارا قیمت های اوراق بهادار به­سرعت نسبت به اطلاعات جدید تعدیل می­گردند. تغییر قیمت روند خاصی نداشته، گشت تصادفی بوده و بازار حافظه ندارد.   در این بازار سود فوق العاده حاصل اتفاق و شانس بوده و روش­های پیش ­بینی قدرتی نداشته

مطلب دیگر :

دانلود پایان نامه حقوق : فعالیت های تروریستی

 اند.نوشتن توضیحات درباره نظریات دیگر پیش ­بینی

روش­های گوناگونی بر اساس نظریه . برای پیش ­بینی در بازار­های مالی به­کار گرفته شده است. مدل­های سری زمانی[۱] مبتنی بر نظریه­ های مالی و اقتصادی بوده و به طور گسترده برای پیش ­بینی متغیرها و سری­های زمانی مورد استفاده قرار می­گیرد. به دلیل عدم ارتقای مناسب این مدل­ها و تحت تاثیر قرار گرفتن براوردها از عوامل خارجی که بر صحت پیش ­بینی­ها موثر است محققین در سال­های اخیر به بررسی مدل­های سنتی خطی و غیرخطی برای دست­یابی به پیش ­بینی­های دقیق­تر پرداخته­اند.
توضیحات درباره مدل­های احتمال غیر خطی و شبکه عصبی

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*